Anasayfa Kurumsal Hizmetler Referanslar İletişim
 

Hakkımızda

Oruçoğlu 1997 yılında sondaj sektöründe yer alan firmamız kısa sürede  Türkiyenin farklı bölgelerinde sondaj kuyusu açımını  yaparak isminden söz ettirmeye başladı .
Oruçoğlu Jeotermal Sondaj olarak yaptığı iş “garantili” çalışmalarla gerekli güveni sağlayarak başta Konya ve çevresi olmak üzere tüm Türkiyede hizmet vermeye devam etmektedir.
Tam donanımlı araç üstü iki derin kuyu sondaj makinesi ve teknolojik sondaj ekipmanları ile 1,000(Bin) metre’ye kadar sondaj açma kapasitesine sahip şirketimiz sahip olduğu referansları ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyonumuz
Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

Vizyonumuz
Sondaj,hayvancılık ve çalışma yaptığımız bütün sektörlerde enkaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak,proje ve çalışmalarını herzaman en hızlı ve en kaliteli şekilde devam ettirip sonlandırmak.

 
© 2012 ORUÇOĞLU SONDAJ
Tüm Hakları Saklıdır.
Anasayfa | Kurumsal | Hizmetler | Referanslar | İletişim
powered by atm Genç® Media